Stěhovací služby ve Zlíně a okolí

obr1

Stěhujeme byty, domy, kanceláře a firmy ve Zlíně a okolí. Máte obavy ze stěhování? Kontaktujte náš profesionální tým, který zákazníkům nabízí kompletní stěhovací služby. Stěhujeme, vyklízíme a také rozvážíme po celé ČR, v rámci EU a okolních státech. Obrátit se na nás mohou všichni klienti, ať už potřebují stěhovat byty, domy, kanceláře nebo firmy. K dispozici Vám budou šikovné ruce našich stěhováků, kteří v kvalitních vozech Ford Tranzit Jumbo, Volkswagen LT 35 a Renault Master rychle, levně a bezpečně přestěhují vaši domácnost či celou firmu.

Stěhování


Stěhujeme byty, domy, kanceláře a firmy Máte obavy ze stěhování? Kontaktujte náš profesionální tým, který zákazníkům nabízí kompletní stěhovací služby. Stěhujeme, vyklízíme a také rozvážíme po celé ČR, v rámci EU a okolních státech. Obrátit se na nás mohou všichni klienti, ať už potřebují stěhovat byty, domy, kanceláře nebo firmy. K dispozici Vám budou šikovné ruce našich stěhováků, kteří v kvalitních vozech Ford Tranzit Jumbo, Volkswagen LT 35 a Renault Master rychle, levně a bezpečně přestěhují vaši domácnost či celou firmu.

Provádíme vyklízení bytů, sklepů a půd


Možná právě řešíte jak vyklidit pozůstalost nebo se zbavit nepotřebných či překážejících věcí. Nemusíte se tím vůbec zabývat, stačí oslovit naši firmu. Provádíme vyklízení bytů, sklepů a půd, ale i chat či jiných areálů, včetně odvozu odpadu. Zákazníkům poskytujeme rychlé a spolehlivé služby, za dostupné ceny. S námi se vyklízení prostor rozhodně nestane Vaší noční můrou – o vše potřebné se postaráme za Vás.

Montáž a demontáž nábytku


Koupili jste si do bytu nebo firmy nový nábytek, avšak je potřeba jej smontovat dohromady? Nebo Vám překáží staré kousky nábytku z původního vybavení interiéru a nevíte si s nimi rady? Neváhejte nás kontaktovat! Provádíme montáž a demontáž nábytku, kuchyňských linek či celých kanceláří. Náš tým je vybaven špičkovým nářadím, díky němuž bude provedena bezchybná montáž přesně podle Vašich požadavků.

Drobné opravy v domácnostech


Nejste příliš manuálně zruční nebo nemáte čas provádět kutilské práce? Pak se Vám budou hodit naše služby, které zahrnují i drobné opravy v domácnostech. Pošleme k Vám domů zkušeného pracovníka, vybaveného kvalitním nářadím, který si s každým problémem poradí. Postará se například o zapojení domácích spotřebičů, opravu vypínačů, čištění odpadu, výměnu kapajících kohoutků apod. Zkrátka o všechny drobné opravy, které jsou potřeba pro bezchybné fungování každé domácnosti.


Ceník stěhování ve Zlíně a okolí

obr 300 Kč/hod započatá půl hodina 150 Kč
obr 600 Kč/hod započatá půl hodina 300 Kč
obr 900 Kč/hod započatá půl hodina 450 Kč
KILOMETRY 15 Kč/Km tam i zpět
PRVNÍ HODINA SE ÚČTUJE CELÁ, POTÉ KAŽDÁ ZAPOČATÁ PŮL HODINA.
CENY JSOU UVEDENY BEZ DPH.
Veškerý náklad je po celou dobu stěhování automaticky pojištěn u pojišťovny KOOPERATIVA do 500.000 v ČR i Evropě.

Ceník služeb

VYKLIZENÍ Ceny jako u stěhování
MONTÁŽ NÁBYTKU 200kč/hod

Pojištění:

Osvědčení o pojištění

Napište nám