O nás

obr1

Sháníte profesionální autodopravce nebo spolehlivé stěhováky? PKP TRANS vám nabízí kvalitní služby za rozumné ceny!

K hlavním činnostem naší firmy patří provozování dodávkové autodopravy, a to na území České republiky a v rámci celé EU. Všem zákazníkům garantujeme kvalitní a bezpečnou přepravu nákladů jakéhokoliv rozsahu či objemu. Náš tým tvoří zkušení řidiči, proškolení profesionálové, kteří každou zásilku spolehlivě a včas dopraví na místo určení.

> Součástí našich kompletních služeb je také stěhování firem a domácností. Levně, rychle a bezpečně přestěhujeme byty, kanceláře nebo domy. Zajistíme montáž (i demontáž nábytku) a vše, co se stěhováním souvisí. Naše firma provádí také vyklízení půd, sklepů či jiných objektů, v rozsahu stanoveném klientem. Jsme pojištěni proti poškození nebo zcizení nákladu jak během stěhování, tak i přepravy.

Čím se také zabýváme?

K portfoliu našich služeb patří také odkup pohledávek po splatnosti. Profesionální služby v tomto oboru jsme schopni nabídnout podnikatelům, fyzickým i právnickým osobám. Kontaktovat nás můžete i v případě, pokud se ocitnete v ekonomické tísni. Všem klientům poskytujeme finanční půjčky formou zástavy. Jednáme rychle, efektivně a seriózně.